Baby Ono ēdienu sildītājs ar sterilizācijas funkciju HONEY (2in1)

Baby Ono ēdienu sildītājs ar sterilizācijas funkciju HONEY (2in1)
Baby Ono ēdienu sildītājs ar sterilizācijas funkciju HONEY (2in1) Baby Ono ēdienu sildītājs ar sterilizācijas funkciju HONEY (2in1) Baby Ono ēdienu sildītājs ar sterilizācijas funkciju HONEY (2in1) Baby Ono ēdienu sildītājs ar sterilizācijas funkciju HONEY (2in1) Baby Ono ēdienu sildītājs ar sterilizācijas funkciju HONEY (2in1) Baby Ono ēdienu sildītājs ar sterilizācijas funkciju HONEY (2in1)
Ražotājs: BabyOno (Polija)
Artikula Nr.  968
Pieejamība: IZPĀRDOTS
Cena: 30,50€
Bez nodokļa: 25,21€
Daudzums:  
   - VAI -   
Elektroniskais sildītājs HONEY ļauj ērti un precīzi uzsildīt pudeles ar pienu, gatavus ēdienus bundžiņās, kā arī atkausēt pārtiku. Sterilizācijas funkcija ļauj apstrādāt ar tvaiku knupjus, pudeles un mazus piederumus. Divu funkciju apvienojums vienā ierīcē kļuva iespējams pateicoties plašajam temperatūras diapazonam. HONEY sildītājam ir 4 pamatprogrammas, kas ļauj sildīt ēdienu līdz vēlamajai temperatūrai, saglabājot pēc iespējas augstāku uzturvērtību, kā arī sterilizācijas programma.
 
1. Pirmā programma, galvenokārt, paredzēta saldēta mātes piena atkausēšanai; lēnām un droši paaugstina temperatūru, lai piens saglabātu pēc iespējas vairāk savu īpašību. Darba laiks 35 minūtes. Noklusējuma temperatūras diapazons ir līdz 40 ° C. Regulēšanas diapazons ir 37–44 ° C.
 
2. Piena sildīšana - īpašs režīms dabīgam pienam. Darba laiks 12 minūtes. Noklusējuma temperatūras diapazons ir līdz 40 ° C. Regulēšanas diapazons ir 37–44 ° C.
 
3. Piena maisījuma no sausā piena / piena aizstājēja uzsildīšana. Darba laiks 12 minūtes. Noklusējuma temperatūras diapazons ir līdz 50 ° C. Regulēšanas diapazons ir 45-36 ° C.
 
4. Pārtikas / biezu ēdienu, piemēram, putru, burku uzsildīšana. Darba laiks 12 minūtes. Noklusējuma temperatūras diapazons ir līdz 60 ° C. Regulēšanas diapazons ir 70-90 ° C.
 
5. Sterilizācijas programma paredzēta trauku (pudeļu, trauku, piederumu) apstrādei ar tvaiku, lai izveidotu atbilstošu aizsargbarjeru. Darba laiks 2 min. Temperatūra 100 ° C.
 
HONEY sildītāja atšķirīgā iezīme ir ne tikai plaša produkta funkcionalitāte, bet arī ļoti pievilcīgs dizains, kas labi iederēsies modernā interjerā. Ierīces izmērs ļauj ielikt to somā, lai vienmēr ir pie rokas.
Programmas beigās sildītājs automātiski pārslēdzas uz temperatūras uzturēšanas režīmu. Īpaša sistēma aizsargā ierīci no pārkaršanas - pēc ūdens iztvaikošanas tā automātiski izslēdzas. Lielais displejs un intuitīvais skārienpanelis ļauj ērti izvēlēties programmas un pielāgot temperatūru.
Elektroniskais sildītājs ir piemērots visu veidu pudelēm un bundžiņām. Tas ir izgatavots no izturīgiem un drošiem materiāliem, lai nodrošinātu visaugstāko produkta kvalitāti un drošību.
 
Tehniskie dati:
Sildītāja izmēri: 13 x 13 x 15 cm
Iekšējais diametrs 9,8 cm, iekšējais dziļums 8,6 cm
Groza izmēri: iekšējais diametrs 9,3 cm, iekšējais dziļums 8,5 cm
Papildus dati Atsauksmes (0)

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla:Izstrādāja iGreen Digital  SIA MAMI © 2024