Privātuma politika

Šie noteikumi attiecas uz uzņēmuma SIA „MAMI” mājas lapu. Ja Jūs nepiekrītat šiem noteikumiem, tad lūdzam šo mājas lapu neapmeklēt! Apmeklējot un izmantojot šo mājas lapu, Jūs piekrītat SIA „MAMI” privātuma politikas noteikumiem.

Bezpersoniska informācija

SIA „MAMI” vāc statistikas datus par www.mami.lv lapas apmeklētājiem un lietotājiem. Šī informācija nesatur personiskus datus par lietotāju un tiek vākta tikai statistikas nolūkos, kura palīdz veikt mājas lapas uzlabojumus.

Personiska rakstura informācija

SIA „MAMI” dod iespēju mājas lapas apmeklētājiem reģistrēties kā lietotājiem. Reģistrējoties kā lietotājam, jāievada personiski dati par sevi. SIA „MAMI” izmanto šo informāciju, lai dotu iespēju lietotajam veikt pasūtījumus, izveidot un pārvaldīt savu darījumus un to vēsturi.  Visus ievadītos datus Jums ir tiesības un iespējas vēlāk izmainīt vai izdzēst bez papildus saskaņošanas. 

SIA „MAMI” izmanto lietotāja personiskos datus tikai pakalpojumu sniegšanai (lai sazinātos ar konkrēto lietotāju, informētu lietotāju par darījumu virzību, papildus atlaidēm utml. ar pakalpojuma sniegšanu saistītiem jautājumiem). Pirms jebkura pasūtījuma un preču vai pakalpojumu piegādes SIA „MAMI” ir tiesības pārbaudīt visu norādīto datu atbilstību realitātei un vajadzības gadījumā sazināties lai precizētu. 

Datu konfidencialitāte

SIA „MAMI” nenosūta personīga rakstura informāciju nevienai trešajai pusei bez Jūsu piekrišanas, ja vien to tieši nepieprasa likumdošana vai tiesībsargājošās institūcijas, kā arī gadījumos, kad tas ir nepieciešams pakalpojumu sniegšanai (piemēram, lai nodrošinātu piegādi).

Grozījumi

SIA „MAMI” patur tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma mainīt, pārveidot vai izdzēst šos privātuma politikas noteikumus, kā arī šīs lapas saturu.

 

Izstrādāja iGreen Digital  SIA MAMI © 2022